KRJ:n alaiset koulukilpailut 20.2.2011

Hyisenä helmikuuna Kiejon hiekkakentän valtaavat shakkiruutupeppuiset kouluhevoset, jotka kisaavat toisiaan vastaan kouluratsastuksen parissa. Kilpailuiden vastuuhenkilönä toimii napina (nvirtuaali@gmail.com), joka ottaa vastaan kaikki kysymykset koskien kilpailua. Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella.

Säännöt

- kilpailupäivä on 20.2.2011, VIP 17.02.2011
- jokaiseen luokkaan otetaan kilpailemaan maksimissaan 40 ratsukkoa
- ratsastajalta enintään 4 hevosta per luokka
- yhdellä hevosella saa osallistua enintään kahteen luokkaan ja samaan luokkaan kerran
- ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus ei

Osallistuminen

- osallistuminen sähköpostilla osoitteeseen nvirtuaali@gmail.com
- otsikointi: KRJ1 - osallistuminen muotoon:

Luokka (rv) ratsastaja (VRL-00000) - hevonen VH-0000<*br*> (muista poistaa tähdet!)

Kisaonnea!

Luokat

1. Helppo C 40/40 TULOKSET
2. Helppo B 40/40 TULOKSET
3. Helppo A 40/40 TULOKSET
4. Vaativa B 40/40 TULOKSET
5. Vaativa A 40/40 TULOKSET

Osallistujat

Luokka 1 (Helppo C)
1. Cyprial (VRL-00147) - Glazing Mer
2. slice. (VRL-01281) - Via Vanilla v. Jäpä
3. yersinio (VRL-06303) - Troll Svoras
4. Milja (VRL-00692) - Lakean Lumimarja VH11-018-0217
5. yersinio (VRL-06303) - Black Shoul VH-60746
6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eelis VH11-018-0221

7. Ipsu (VRL-07145) - Rufus TUFF
8. slice. (VRL-01281) - Novellin Åke
9. sandi (VRL-07737) - Sandi's Skywalker
10. fruitie (VRL-01874) - Bye Lil Keira
11. Nora (VRL-02066) - Jaylou v.d. Jewel
12. slice. (VRL-01281) - Wandal v. Agenhoff
13. Nora (VRL-02066) - Mandaray
14. slice. (VRL-01281) - Gungbacks Rudus
15. fruitie (VRL-01874) - Suopursun Clay
16. PS (VRL-01516) - Verleiden Edith
17. fruitie (VRL-01874) - Crowvalley Niall
18. *lumienkuli* (VRL-03491) - Killer Brunchie SdGER VH11-031-0154
19. Cyprial (VRL-00147) - Rhetorical Vee
20. Nora (VRL-02066) - Rowan v. Synvilla
21. yersinio (VRL-06303) - Icarus v.d. Stern VH-69721
22. Lupinia (VRL-01917) - Ansa's Xenga
23. Ipsu (VRL-07145) - Chennyen Lina
24. PS (VRL-01516) - Vrienden Blijven
25. Milja (VRL-00692) - Suvannon Hurma VH11-018-0214
26. Nora (VRL-02066) - Robina v.d. Synvilla
27. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kikka VH11-018-0228
28. Cyprial (VRL-00147) - Vee's Ametrine
29. sandi (VRL-07737) - San Cleopatra
30. Nenna (VRL-02377) - Cresendo's Iivar
31. PS (VRL-01516) - Dristwch Crio
32. PS (VRL-01516) - Harddwch Allfydol
33. Jenny K (VRL-03401) - Kuuramaan Ainikki
34. yersinio (VRL-06303) - Elki
35. sandi (VRL-07737) - Cedion Penn Llinyn
36. sandi (VRL-07737) - San Granit
37. fruitie (VRL-01874) - Ruiskukan Lumikki
38. Nenna (VRL-02377) - Patrich v.d. Jewel
39. Cyprial (VRL-00147) - Admired Mer
40. Nenna (VRL-02377) - Edenelle Wonder Girl

Luokka 2 (Helppo B)
1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Alviira VH11-018-0225
2. Cyprial (VRL-00147) - Admired Mer
3. yersinio (VRL-06303) - Duren Wellamo
4. Nora (VRL-02066) - Robina v.d. Synvilla
5. fruitie (VRL-01874) - Suopursun Clay
6. yersinio (VRL-06303) - Duren Seryna

7. Jenny K (VRL-03401) - Fiktion Sipriina
8. Milja (VRL-00692) - Fiktion Joosu VH11-018-0223
9. Jenny K (VRL-03401) - Metsäkartanon Reemus
10. napina (VRL-02633) - Mercedes Hey LAC
11. Nenna (VRL-02377) - Shamrock's Sonyah
12. Nora (VRL-02066) - Rowan v. Synvilla
13. Nenna (VRL-02377) - Trublik Frimma
14. sandi (VRL-07737) - Anfarwol Alec
15. Jenny K (VRL-03401) - Teljetty ILO
16. Cyprial (VRL-00147) - Rhetorical Vee
17. PS (VRL-01516) - Uniseili
18. Milja (VRL-00692) - Koistilan Helmi VH11-018-0219
19. fruitie (VRL-01874) - Ruiskukan Lumikki
20. Nenna (VRL-02377) - Rheolwr
21. Cyprial (VRL-00147) - Glazing Mer
22. PS (VRL-01516) - Corwynt Llygad
23. fruitie (VRL-01874) - Bye Lil Keira
24. Cyprial (VRL-00147) - Vee's Ametrine
25. sandi (VRL-07737) - San Cleopatra
26. fruitie (VRL-01874) - Crowvalley Niall
27. slice. (VRL-01281) - Sambretta v.d. Weunegaard
28. sandi (VRL-07737) - Sandi's Skywalker
29. sandi (VRL-07737) - San Granit
30. PS (VRL-01516) - Hyytävä
31. Jenny K (VRL-03401) - Koistilan Lumiriia
32. Nora (VRL-02066) - Mandaray
33. Nenna (VRL-02377) - ESP Mojna
34. yersinio (VRL-06303) - Duren Wellinia
35. PS (VRL-01516) - Llawen Mêl
36. yersinio (VRL-06303) - Duren Djuna
37. slice. (VRL-01281) - Belle v.d. Arielle
38. Milja (VRL-00692) - Kultimo VH11-018-0191
39. slice. (VRL-01281) - Novellin Finch
40. Nora (VRL-02066) - Jaylou v.d. Jewel

Luokka 3 (Helppo A)
1. Andiee (VRL-00424) - Oravan Aliupseeri
2. napina (VRL-02633) - Rajattoman Ilo
3. Nenna (VRL-02377) - Raadelman Hallauni
4. Cric (VRL-05961) - Hurricane FU
5. Cric (VRL-05961) - Chenneye’s Sherlien VH05-035-4017
6. Ipsu (VRL-07145) - Elvis '56

7. Milja (VRL-00692) - Sabiha Jabrayah VH11-003-0092
8. yersinio (VRL-06303) - Bellette van de Kness
9. Nenna (VRL-02377) - Light Fire
10. Jenny K (VRL-03401) - Lakean Tukkijätkä
11. yersinio (VRL-06303) - Duren Dvora
12. Nora (VRL-02066) - Tarun Pirtuliina
13. Nenna (VRL-02377) - Valkovuokko fla
14. Nora (VRL-02066) - Harharetken Toivo
15. Cric (VRL-05961) - Elaine Wims VH06-027-4020
16. napina (VRL-02633) - Oravan Oikku-Oskari
17. Nora (VRL-02066) - Moon Taiteilijatar
18. yersinio (VRL-06303) - Wianka van de Kness
19. Ipsu (VRL-07145) - Svärjades Raoul
20. PS (VRL-01516) - Jefton's Lauren
21. Jenny K (VRL-03401) - Raadelman Keikari
22. sandi (VRL-07737) - Mäntysuon Alcmena
23. Milja (VRL-00692) - Fiktion Veela VH11-018-0227
24. Jenny K (VRL-03401) - Jamuliina
25. Nenna (VRL-02377) - Haavelaakson Helmeilevä
26. fruitie (VRL-01874) - Leannán Dane
27. Cric (VRL-05961) - Fjelldør v Pijnboompit
28. Jenny K (VRL-03401) - Lakean Karike
29. PS (VRL-01516) - Kuunpimennys
30. yersinio (VRL-06303) - Wolma van de Kness
31. sandi (VRL-07737) - PLA Pei Pei
32. Nora (VRL-02066) - Fiktion Routa
33. PS (VRL-01516) - Dahabu Bint Isis
34. fruitie (VRL-01874) - Eileanóra
35. sandi (VRL-07737) - San Kitiara
36. sandi (VRL-07737) - MH Blackfoot
37. napina (VRL-02633) - Puutteettoman Holtiton
38. fruitie (VRL-01874) - Rom Raghnall
39. PS (VRL-01516) - Alaina
40. fruitie (VRL-01874) - Dance D'Amour '66

Luokka 4 (Vaativa B)
1. Andiee (VRL-00424) - Oravan Aliupseeri
2. fruitie (VRL-01874) - Leannán Dane
3. Nenna (VRL-02377) - Siljan Usvalintu
4. napina (VRL-02633) - Oravan Oikku-Oskari
5. Cric (VRL-05961) - Mörkövaaran Minttu
6. yersinio (VRL-06303) - Duren Thoerin

7. Rain (VRL-00128) - Winds Burberry
8. Jenny K (VRL-03401) - Jamuliina
9. Jenny K (VRL-03401) - Lakean Karike
10. -Golffis. (VRL-00107) - Duren Rodion VH11-040-0127
11. Nora (VRL-02066) - Moon Taiteilijatar
12. yersinio (VRL-06303) - Duren Ijfje
13. fruitie (VRL-01874) - Eileanóra
14. Rain (VRL-00128) - Maida Vale SS
15. Jenny K (VRL-03401) - Lakean Tukkijätkä
16. yersinio (VRL-06303) - Lakean Aniharva VH-68267
17. napina (VRL-02633) - Push A Button F
18. fruitie (VRL-01874) - Dance D'Amour '66
19. Yogi (VRL-00072) - Xactly In Time VH04-031-3840
20. Yogi (VRL-00072) - KRB Wednesday 13th VH04-031-9216
21. sandi (VRL-07737) - Anffin Kasperi
22. sandi (VRL-07737) - Silverfarm's Solitaire
23. Yogi (VRL-00072) - Roll-Dance! VH04-031-9215
24. Milja (VRL-00692) - Fiktion Veela VH11-018-0227
25. yersinio (VRL-06303) - Duren Hervin
26. fruitie (VRL-01874) - Rom Raghnall
27. Nora (VRL-02066) - Tarun Pirtuliina
28. Nora (VRL-02066) - Fiktion Routa
29. Rain (VRL-00128) - Charmyard Bona Drag
30. Jenny K (VRL-03401) - Raadelman Keikari
31. Cric (VRL-05961) - Chennye's Rhemil
32. napina (VRL-02633) - Puutteettoman Holtiton
33. Nenna (VRL-02377) - Parkenaia Nartasja
34. Nenna (VRL-02377) - Madison FOS
35. Nenna (VRL-02377) - Yard's Blitzkrieg Bop
36. Rain (VRL-00128) - Lazzarella
37. Nora (VRL-02066) - Harharetken Toivo
38. sandi (VRL-07737) - Angel's Eternity
39. Cric (VRL-05961) - Heinämäen Santeri VH05-018-3483
40. sandi (VRL-07737) - Unholan Kiara

Luokka 5 (Vaativa A)
1. K.J (VRL-00481) - Gemelijk 103
2. Nora (VRL-02066) - Blown It Again xx
3. Yogi (VRL-00072) - Xactly In Time VH04-031-3840
4. yersinio (VRL-06303) - Thoria van Zeld
5. K.J (VRL-00481) - Muzhskoe Plat´e ox
6. Jette (VRL-07474) - Asdame P! VH11-021-0010

7. Rain (VRL-00128) - Maida Vale SS
8. Yogi (VRL-00072) - Roll-Dance! VH04-031-9215
9. yersinio (VRL-06303) - Duren Narin
10. Cric (VRL-05961) - Vinlannin Lämäri
11. Cric (VRL-05961) - Chennye's Rhemil
12. -Golffis. (VRL-00107) - Duren Rodion VH11-040-0127
13. Midar (VRL-10207) - Lennon Lupaus VH11-018-0422
14. Rain (VRL-00128) - Winds Burberry
15. Nenna (VRL-02377) - Shamrock's Soldier
16. sandi (VRL-07737) - Greymask's Francescana
17. Miivi (VRL-10336) - Wishing Well xx
18. fruitie (VRL-01874) - Lust&Appeal PIC
19. K.J (VRL-00481) - Califa FU
20. yersinio (VRL-06303) - Eida of Djinn
21. Nora (VRL-02066) - G-Force xx
22. yersinio (VRL-06303) - Duren Joe VH-61260
23. Yogi (VRL-00072) - KRB Wednesday 13th VH04-031-9216
24. sandi (VRL-07737) - Bree's Dengara
25. Jette (VRL-07474) - Captain Prince VH05-031-0595
26. sandi (VRL-07737) - Regina Via
27. Rain (VRL-00128) - Charmyard Bona Drag
28. Rain (VRL-00128) - Lazzarella
29. fruitie (VRL-01874) - Holidaze
30. Nora (VRL-02066) - Foundations xx
31. Nora (VRL-02066) - All Your Attention xx
32. sandi (VRL-07737) - Toscana Winds
33. mena (VRL-01208) - Harharetken Manu
34. fruitie (VRL-01874) - Daruma Mode
35. K.J (VRL-00481) - Riihen Brandi
36. fruitie (VRL-01874) - Will-O-Wisp
37. Nenna (VRL-02377) - Yard's Lillie
38. Soneü (VRL-09386) - Quantica Aray
39. Jusu (VRL-09821) - Piece of Heaven VH06-031-2161
40. Nenna (VRL-02377) - Aavan Risto