KRJ:n alaiset koulukilpailut 22.3.2011

On aika sukia ratsusi edustuskuntoon ja matkata Ruotsin maalle kilpailemaan Kiejon ah niin idyllisillä tiluksilla kouluratsastuksen muodossa!

Kilpailuiden luotettavana vastuuhenkilönä toimii napina, jolta voit rohkeasti kysyä mitä tahansa kilpailuihin liittyvästä, jos jotain sellaista tulee mieleen. Arvonta suoritetaan puolueettomasti arvontakoneella.

Säännöt

- kilpailupäivä on 22.3.2011, ilmoittauduthan viimeistään 18.03.2011
- jokaisessa luokassa kilpailee enintään 50 ratsukkoa
- yksi ratsastaja = 5 hevosta per luokka
- sama ratsukko saa osallistua enintään kahteen luokkaan
- ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus ei

Osallistuminen

- osallistuminen sähköpostilla osoitteeseen nvirtuaali@gmail.com
- otsikointi: KRJ3 (jos haluat osallistua kaikkiin avoimiin kutsuihin, otsikoi KRJ2-4)
- osallistuminen muotoon:

Luokka (rv) ratsastaja (VRL-00000) - hevonen VH-0000<*br/*> (poista tähdet!)

Onnea kilpailuun!

Luokat

1. Helppo C 50/50 TÄYNNÄ
2. Helppo B 50/50 TÄYNNÄ
3. Helppo A 50/50 TÄYNNÄ
4. Vaativa B 50/50 TÄYNNÄ
5. Vaativa A 50/50 TÄYNNÄ

Osallistujat

Luokka 1 (Helppo C)

1. IdaM (VRL-07597) - Gungbacks Mimmy
2. EmmiN. (VRL-03385) - Waka Waka v.d. Bert
3. Jenza (VRL-07687) - Toffy's Kanck
4. EmmiN. (VRL-03385) - Lileth v. Synvilla
5. Sorel (VRL-00884) - Kirottu Tahto VH06-018-2462
6. EmmiN. (VRL-03385) - Remukylän Macy
7. Milja (VRL-00692) - Metsäkartanon Manaus VH11-018-0216

8. EmmiN. (VRL-03385) - Ballad v. Hoofbuske
9. fruitie (VRL-01874) - Breezy Ending
10. Sorel (VRL-00884) - Tammipellon Robert VH11-018-0689
11. IdaM (VRL-07597) - Hey Jude Crow
12. Milja (VRL-00692) - Onnen Bertta VH05-018-2703
13. EmmiN. (VRL-03385) - Remukylän Bertil
14. Jenni T. (VRL-00914) - Novellin Enviere
15. juicy (VRL-00545) - Yard's Lina VH11-057-0026
16. IdaM (VRL-07597) - Anetje v.d. Hagenswick
17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Repo VH11-018-0230
18. napina (VRL-02633) - Some Like It Hot REC
19. Sorel (VRL-00884) - Koistilan Helinä VH11-018-0698
20. fruitie (VRL-01874) - Crowvalley Niall
21. juicy (VRL-00545) - Yard's Tequila
22. Jenza (VRL-07687) - Fiktion Hento
23. juicy (VRL-00545) - Yard's Karma Police VH06-057-8685
24. Jenni T. (VRL-00914) - Points Gabriella
25. fruitie (VRL-01874) - Groveyard's Racket
26. fruitie (VRL-01874) - NLI Dulcinea
27. Jenza (VRL-07687) - Rajattoman Pipariina
28. fruitie (VRL-01874) - Breezy Kiley
29. abyss. (VRL-01372) - The President 54
30. abyss. (VRL-01372) - Leprechaun von Devoto
31. abyss. (VRL-01372) - Regndamms Meow
32. IdaM (VRL-07597) - Licqurice Allsorts
33. Jenza (VRL-07687) - Brenin Dbraig
34. Rain (VRL-00128) - LS Raita
35. napina (VRL-02633) - World of Warcraft
36. Milja (VRL-00692) - Ruuti-Poika
37. Jusu (VRL-09821) - King Percy III VH06-017-3836
38. abyss. (VRL-01372) - Nerdanel PB
39. Milja (VRL-00692) - Riiviöiden Tuikku VH11-018-0215
40. Sorel (VRL-00884) - Otto-Lapsi VH11-018-0691
41. Jenni T. (VRL-00914) - CW Legalization
42. napina (VRL-02633) - Crookshanks BÄR
43. Jenza (VRL-07687) - Jefton's Dan
44. juicy (VRL-00545) - Shamrock's Sabine
45. juicy (VRL-00545) - Yard's Lucia VH11-057-0027
46. Sorel (VRL-00884) - 7 Veljestä VH11-018-0690
47. IdaM (VRL-07597) - Ivrig v. Bracken
48. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Rebellion
49. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Waga
50. abyss. (VRL-01372) - Eaten Alive SIN

Luokka 2 (Helppo B)

1. Milja (VRL-00692) - Maldwyn Rowan
2. EmmiN. (VRL-03385) - Sedgehill Penelope
3. Jenni T. (VRL-00914) - Honey of Maryfield
4. Kristie W. (VRL-00075) - Fiktion Haltija
5. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Madonna
6. EmmiN. (VRL-03385) - Twineham's Jenny
7. Petri (VRL-09141) - Ruismäen Tuure

8. Jenni T. (VRL-00914) - Novellin Marilla
9. napina (VRL-02633) - Renén Carantina
10. abyss. (VRL-01372) - Lovedivided
11. Milja (VRL-00692) - Onnen Bertta VH05-018-2703
12. IdaM (VRL-07597) - Ivrig v. Bracken
13. Milja (VRL-00692) - Lakean Lumimarja VH11-018-0217
14. Petri (VRL-09141) - Kuhmon Kultapiisku
15. napina (VRL-02633) - Some Like It Hot REC
16. yersinio (VRL-06303) - Icarus v.d. Stern
17. Laura R. (VRL-00169) - Pyryttäjä
18. Jenni T. (VRL-00914) - Lehdon Vitamiini
19. yersinio (VRL-06303) - Black Shoul
20. IdaM (VRL-07597) - Licqurice Allsorts
21. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Routa
22. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Caramia Nove
23. Mirella (VRL-06576) - Moilasen Kovanaama VH11-018-0584
24. napina (VRL-02633) - You Suck BÄR
25. Laura R. (VRL-00169) - Dimmans Cajsa
26. napina (VRL-02633) - World of Warcraft
27. Violet (VRL-02433) - Duren Guanako
28. IdaM (VRL-07597) - Gungbacks Mimmy
29. napina (VRL-02633) - Mercedes Hey LAC
30. Milja (VRL-00692) - Riiviöiden Tuikku VH11-018-0215
31. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Esmeralda
32. IdaM (VRL-07597) - Anetje v.d. Hagenswick
33. Petri (VRL-09141) - Suvannon Pyry
34. Petri (VRL-09141) - Heinämäen Aurora
35. abyss. (VRL-01372) - L'amesinthe PB
36. abyss. (VRL-01372) - Roskilde
37. abyss. (VRL-01372) - Culúrien PB
38. yersinio (VRL-06303) - Duren Wiini
39. abyss. (VRL-01372) - Fanado
40. Kristie W. (VRL-00075) - Suvannon Uniikki
41. Kristie W. (VRL-00075) - Fiktion Hurrikaani
42. yersinio (VRL-06303) - Duren Wellamo
43. Milja (VRL-00692) - Craddock
44. IdaM (VRL-07597) - Hey Jude Crow
45. EmmiN. (VRL-03385) - Roxie v. Berry
46. Jenni T. (VRL-00914) - Points Piccadilly
47. yersinio (VRL-06303) - Duren Djuna
48. Laura R. (VRL-00169) - Cian Aeron
49. Violet (VRL-02433) - Miss Gigantic Z4
50. Petri (VRL-09141) - Heinämäen Hurjapää

Luokka 3 (Helppo A)

1. napina (VRL-02633) - Mercedes Hey LAC
2. EmmiN. (VRL-03385) - Cecam Tamara
3. yersinio (VRL-06303) - Duren Diora
4. Jenni T. (VRL-00914) - Burleyham Madamie
5. napina (VRL-02633) - Oravan Oikku-Oskari
6. napina (VRL-02633) - Puutteettoman Holtiton
7. Petri (VRL-09141) - Heinämäen Aurora

8. yersinio (VRL-06303) - Duren Rantos
9. Petri (VRL-09141) - Suvannon Pyry
10. Mirella (VRL-06576) - Lapinkylän Sakari VH11-018-0585
11. EmmiN. (VRL-03385) - Ytron Party-Up
12. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eelis VH11-018-0221
13. abyss. (VRL-01372) - Cinvan
14. EmmiN. (VRL-03385) - Punkbitch OMG
15. Petri (VRL-09141) - Heinämäen Hurjapää
16. abyss. (VRL-01372) - Jarjayes
17. Jenni T. (VRL-00914) - Koistilan Lakka
18. Violet (VRL-02433) - Diva Safiina BLS
19. Laura R. (VRL-00169) - Dimmans Cajsa
20. Jenni T. (VRL-00914) - Nastapimu HUI
21. Milja (VRL-00692) - Fiktion Helmeri VH11-018-0222
22. Kristie W. (VRL-00075) - Fiktion Hurrikaani
23. EmmiN. (VRL-03385) - Doirteadh Fola
24. Mirella (VRL-06576) - Sanasankaritar VH11-018-0588
25. Petri (VRL-09141) - Kuhmon Kultapiisku
26. Petri (VRL-09141) - Ruismäen Tuure
27. abyss. (VRL-01372) - Gerraent
28. Kristie W. (VRL-00075) - Fiktion Haltija
29. yersinio (VRL-06303) - Bellette van de Kness
30. yersinio (VRL-06303) - Duren Dvora
31. Jenni T. (VRL-00914) - Bominell
32. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Routa
33. Violet (VRL-02433) - Carma Rosita Z4
34. Violet (VRL-02433) - Farewell Del Aaria
35. Laura R. (VRL-00169) - Cian Aeron
36. abyss. (VRL-01372) - Maedhros
37. abyss. (VRL-01372) - Grimmauld PB
38. napina (VRL-02633) - Rajattoman Ilo
39. Jenni T. (VRL-00914) - Koston Jöröjukka
40. Milja (VRL-00692) - Koistilan Helmi VH11-018-0219
41. yersinio (VRL-06303) - Chennye's Rheanne
42. Mirella (VRL-06576) - Andersons Celeste VH11-018-0586
43. Violet (VRL-02433) - Farewell Theunis
44. EmmiN. (VRL-03385) - Marchwoods Poseidon
45. Laura R. (VRL-00169) - Pyryttäjä
46. napina (VRL-02633) - Dhampir SdGER
47. Mirella (VRL-06576) - Moilasen Kovanaama VH11-018-0584
48. Milja (VRL-00692) - Suvannon Hurma VH11-018-0214
49. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kikka VH11-018-0228
50. Kristie W. (VRL-00075) - Suvannon Uniikki

Luokka 4 (Vaativa B)

1. Jenni T. (VRL-00914) - Jäpäkän Kertasinko
2. Violet (VRL-02433) - Santos van Zeld
3. Jenni T. (VRL-00914) - Barokin Napakymppi
4. juicy (VRL-00545) - Anemone VH11-057-0028
5. yersinio (VRL-06303) - Renault v.d. Swan VH11-040-0056
6. abyss. (VRL-01372) - Nightingale
7. Jenni T. (VRL-00914) - Keinumäen Musiikki

8. juicy (VRL-00545) - Magnolia VH11-057-0025
9. Jenni T. (VRL-00914) - Kivikylän Aunikki
10. fruitie (VRL-01874) - Nefertari's Adrienne
11. abyss. (VRL-01372) - Indis Rocaille
12. yersinio (VRL-06303) - Misty Vei
13. Petri (VRL-09141) - Koston Roobert
14. yersinio (VRL-06303) - Lakean Aniharva
15. Jenni T. (VRL-00914) - Mörkövaaran Samuel
16. Violet (VRL-02433) - Carmina Charity Z4
17. Mirella (VRL-06576) - Andersons Celeste VH11-018-0586
18. EmmiN. (VRL-03385) - Piukka-Pimu HUI
19. abyss. (VRL-01372) - Ferahgo PB
20. EmmiN. (VRL-03385) - Jefton's Arthur
21. Mirella (VRL-06576) - Lapinkylän Sakari VH11-018-0585
22. napina (VRL-02633) - Push A Button F
23. EmmiN. (VRL-03385) - Calvin Rowland
24. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Lumilii
25. Mirella (VRL-06576) - Sanasankaritar VH11-018-0588
26. napina (VRL-02633) - Puutteettoman Holtiton
27. abyss. (VRL-01372) - Godric of Skurvash
28. fruitie (VRL-01874) - Royalwood's Marinette
29. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kikka VH11-018-0228
30. napina (VRL-02633) - Oravan Oikku-Oskari
31. yersinio (VRL-06303) - Duren Hervin
32. Violet (VRL-02433) - Tito van Zeld
33. Violet (VRL-02433) - Wea Valentine
34. Laura R. (VRL-00169) - Mörkövaaran Lennokas
35. EmmiN. (VRL-03385) - Kuisman Elviira
36. Laura R. (VRL-00169) - Edelina WS
37. fruitie (VRL-01874) - Brownstone
38. Milja (VRL-00692) - Suvannon Hurma VH11-018-0214
39. abyss. (VRL-01372) - Mask of Venom
40. Violet (VRL-02433) - Giga Thomas Z4
41. EmmiN. (VRL-03385) - Suvannon Lyyti
42. Petri (VRL-09141) - Missun Humuliina
43. fruitie (VRL-01874) - Moulin Jerrycotton
44. Petri (VRL-09141) - Fiktion Nestori
45. Petri (VRL-09141) - Riiviöiden Siluetti
46. yersinio (VRL-06303) - Baroness
47. napina (VRL-02633) - Frutty Dutty
48. Petri (VRL-09141) - Koistilan Lipinka
49. napina (VRL-02633) - Rikkimeni
50. fruitie (VRL-01874) - Greenwich's Seeley

Luokka 5 (Vaativa A)

1. Violet (VRL-02433) - Dorothe Celia
2. Petri (VRL-09141) - Riiviöiden Siluetti
3. Rain (VRL-00128) - Winds Burberry
4. napina (VRL-02633) - Push A Button F
5. napina (VRL-02633) - Dhampir SdGER
6. Sorel (VRL-00884) - Red Precious CTN
7. abyss. (VRL-01372) - Margravenus PB

8. juicy (VRL-00545) - Ulysses de Joya VH06-057-6608
9. Cyprial (VRL-00147) - Intact Rox
10. juicy (VRL-00545) - Yard's Fantome VH05-057-6024
11. yersinio (VRL-06303) - Kallistus Ye VH11-040-0009
12. fruitie (VRL-01874) - Blackbird DON
13. Rain (VRL-00128) - Waldorff Kohinoor
14. Jenni T. (VRL-00914) - Qospel NL
15. yersinio (VRL-06303) - Duren Narin
16. napina (VRL-02633) - Iphigenia
17. abyss. (VRL-01372) - Khamûl PB
18. Sorel (VRL-00884) - Devilish Deep Desire
19. Sorel (VRL-00884) - Indis Dunsany
20. fruitie (VRL-01874) - Good Morning DON
21. Sorel (VRL-00884) - Malleu's Amina CTN
22. abyss. (VRL-01372) - Lachesis
23. yersinio (VRL-06303) - Eida of Djinn
24. yersinio (VRL-06303) - Rypke VH11-040-0010
25. fruitie (VRL-01874) - Ballant Avior
26. Violet (VRL-02433) - Chranita RDL
27. Petri (VRL-09141) - Missun Humuliina
28. Petri (VRL-09141) - Koistilan Lipinka
29. Jusu (VRL-09821) - Piece of Heaven VH06-031-2161
30. Rain (VRL-00128) - Maida Vale SS
31. napina (VRL-02633) - Frutty Dutty
32. yersinio (VRL-06303) - Teunis Ye VH11-040-0008
33. Cyprial (VRL-00147) - If's Pride N Joy
34. Violet (VRL-02433) - Lisette de Lapin
35. Jenza (VRL-07687) - Siljan Ukkopoika
36. Violet (VRL-02433) - Kings Calinka
37. fruitie (VRL-01874) - Ballant Orion
38. Jenza (VRL-07687) - R.A Tatuni
39. Petri (VRL-09141) - Fiktion Nestori
40. juicy (VRL-00545) - Yard's Francois VH06-057-5772
41. Cyprial (VRL-00147) - Vee's Ametrine
42. abyss. (VRL-01372) - Grosvenor
43. Cyprial (VRL-00147) - Facility Vee
44. Violet (VRL-02433) - Diva Safiina BLS
45. fruitie (VRL-01874) - Oh! Darling DON
46. Cyprial (VRL-00147) - Claudia Cliss
47. Petri (VRL-09141) - Koston Roobert
48. Rain (VRL-00128) - Charmyard Bona Drag
49. Sorel (VRL-00884) - Indis Prelude
50. abyss. (VRL-01372) - Leviathan