KRJ:n alaiset koulukilpailut 23.3.2011

On aika sukia ratsusi edustuskuntoon ja matkata Ruotsin maalle kilpailemaan Kiejon ah niin idyllisillä tiluksilla kouluratsastuksen muodossa!

Kilpailuiden luotettavana vastuuhenkilönä toimii napina, jolta voit rohkeasti kysyä mitä tahansa kilpailuihin liittyvästä, jos jotain sellaista tulee mieleen. Arvonta suoritetaan puolueettomasti arvontakoneella.

Säännöt

- kilpailupäivä on 23.3.2011, ilmoittauduthan viimeistään 19.03.2011
- jokaisessa luokassa kilpailee enintään 50 ratsukkoa
- yksi ratsastaja = 5 hevosta per luokka
- sama ratsukko saa osallistua enintään kahteen luokkaan
- ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus ei

Osallistuminen

- osallistuminen sähköpostilla osoitteeseen nvirtuaali@gmail.com
- otsikointi: KRJ4 (jos haluat osallistua kaikkiin avoimiin kutsuihin, otsikoi KRJ2-4)
- osallistuminen muotoon:

Luokka (rv) ratsastaja (VRL-00000) - hevonen VH-0000<*br/*> (poista tähdet!)

Onnea kilpailuun!

Luokat

1. Helppo C 50/50 TÄYNNÄ
2. Helppo B 50/50 TÄYNNÄ
3. Helppo A 50/50 TÄYNNÄ
4. Vaativa B 50/50 TÄYNNÄ
5. Vaativa A 50/50 TÄYNNÄ

Osallistujat

Luokka 1 (Helppo C)

1. abyss. (VRL-01372) - Regndamms Meow
2. Milja (VRL-00692) - Ruuti-Poika
3. EmmiN. (VRL-03385) - Ballad v. Hoofbuske
4. Sorel (VRL-00884) - Otto-Lapsi VH11-018-0691
5. IdaM (VRL-07597) - Licqurice Allsorts
6. Sorel (VRL-00884) - Kirottu Tahto VH06-018-2462
7. Jusu (VRL-09821) - King Percy III VH06-017-3836

8. Jenni T. (VRL-00914) - Novellin Enviere
9. Milja (VRL-00692) - Onnen Bertta VH05-018-2703
10. EmmiN. (VRL-03385) - Remukylän Bertil
11. Sorel (VRL-00884) - Tammipellon Robert VH11-018-0689
12. juicy (VRL-00545) - Yard's Tequila
13. IdaM (VRL-07597) - Gungbacks Mimmy
14. IdaM (VRL-07597) - Anetje v.d. Hagenswick
15. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Waga
16. Sorel (VRL-00884) - 7 Veljestä VH11-018-0690
17. juicy (VRL-00545) - Yard's Lucia VH11-057-0027
18. abyss. (VRL-01372) - Eaten Alive SIN
19. Milja (VRL-00692) - Fiktion Repo VH11-018-0230
20. fruitie (VRL-01874) - Breezy Kiley
21. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Rebellion
22. fruitie (VRL-01874) - NLI Dulcinea
23. Jenza (VRL-07687) - Toffy's Kanck
24. napina (VRL-02633) - Crookshanks BÄR
25. Jenni T. (VRL-00914) - Points Gabriella
26. fruitie (VRL-01874) - Breezy Ending
27. Jenza (VRL-07687) - Brenin Dbraig
28. napina (VRL-02633) - World of Warcraft
29. Jenni T. (VRL-00914) - CW Legalization
30. Rain (VRL-00128) - LS Raita
31. IdaM (VRL-07597) - Hey Jude Crow
32. Jenza (VRL-07687) - Jefton's Dan
33. fruitie (VRL-01874) - Crowvalley Niall
34. Jenza (VRL-07687) - Rajattoman Pipariina
35. EmmiN. (VRL-03385) - Waka Waka v.d. Bert
36. Milja (VRL-00692) - Riiviöiden Tuikku VH11-018-0215
37. abyss. (VRL-01372) - Leprechaun von Devoto
38. EmmiN. (VRL-03385) - Lileth v. Synvilla
39. napina (VRL-02633) - Some Like It Hot REC
40. IdaM (VRL-07597) - Ivrig v. Bracken
41. juicy (VRL-00545) - Yard's Karma Police VH06-057-8685
42. Milja (VRL-00692) - Metsäkartanon Manaus VH11-018-0216
43. juicy (VRL-00545) - Shamrock's Sabine
44. EmmiN. (VRL-03385) - Remukylän Macy
45. juicy (VRL-00545) - Yard's Lina VH11-057-0026
46. abyss. (VRL-01372) - The President 54
47. fruitie (VRL-01874) - Groveyard's Racket
48. Sorel (VRL-00884) - Koistilan Helinä VH11-018-0698
49. Jenza (VRL-07687) - Fiktion Hento
50. abyss. (VRL-01372) - Nerdanel PB

Luokka 2 (Helppo B)

1. Petri (VRL-09141) - Heinämäen Aurora
2. napina (VRL-02633) - Some Like It Hot REC
3. Laura R. (VRL-00169) - Dimmans Cajsa
4. Laura R. (VRL-00169) - Cian Aeron
5. napina (VRL-02633) - Mercedes Hey LAC
6. yersinio (VRL-06303) - Duren Wellamo
7. Milja (VRL-00692) - Riiviöiden Tuikku VH11-018-0215

8. abyss. (VRL-01372) - Roskilde
9. EmmiN. (VRL-03385) - Roxie v. Berry
10. Milja (VRL-00692) - Craddock
11. Jenni T. (VRL-00914) - Lehdon Vitamiini
12. yersinio (VRL-06303) - Black Shoul
13. Petri (VRL-09141) - Suvannon Pyry
14. Mirella (VRL-06576) - Moilasen Kovanaama VH11-018-0584
15. napina (VRL-02633) - World of Warcraft
16. IdaM (VRL-07597) - Gungbacks Mimmy
17. Petri (VRL-09141) - Kuhmon Kultapiisku
18. Jenni T. (VRL-00914) - Honey of Maryfield
19. Jenni T. (VRL-00914) - Novellin Marilla
20. yersinio (VRL-06303) - Icarus v.d. Stern
21. Milja (VRL-00692) - Onnen Bertta VH05-018-2703
22. abyss. (VRL-01372) - Lovedivided
23. napina (VRL-02633) - Renén Carantina
24. abyss. (VRL-01372) - Culúrien PB
25. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Esmeralda
26. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Caramia Nove
27. IdaM (VRL-07597) - Ivrig v. Bracken
28. Jenni T. (VRL-00914) - Points Piccadilly
29. EmmiN. (VRL-03385) - Sedgehill Penelope
30. yersinio (VRL-06303) - Duren Wiini
31. Milja (VRL-00692) - Lakean Lumimarja VH11-018-0217
32. Milja (VRL-00692) - Maldwyn Rowan
33. IdaM (VRL-07597) - Licqurice Allsorts
34. Laura R. (VRL-00169) - Pyryttäjä
35. Kristie W. (VRL-00075) - Fiktion Haltija
36. yersinio (VRL-06303) - Duren Djuna
37. Kristie W. (VRL-00075) - Fiktion Hurrikaani
38. Petri (VRL-09141) - Heinämäen Hurjapää
39. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Madonna
40. Petri (VRL-09141) - Ruismäen Tuure
41. IdaM (VRL-07597) - Anetje v.d. Hagenswick
42. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Routa
43. abyss. (VRL-01372) - Fanado
44. Violet (VRL-02433) - Miss Gigantic Z4
45. EmmiN. (VRL-03385) - Twineham's Jenny
46. Violet (VRL-02433) - Duren Guanako
47. IdaM (VRL-07597) - Hey Jude Crow
48. Kristie W. (VRL-00075) - Suvannon Uniikki
49. napina (VRL-02633) - You Suck BÄR
50. abyss. (VRL-01372) - L'amesinthe PB

Luokka 3 (Helppo A)

1. yersinio (VRL-06303) - Duren Diora
2. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Routa
3. Violet (VRL-02433) - Carma Rosita Z4
4. Jenni T. (VRL-00914) - Bominell
5. Laura R. (VRL-00169) - Cian Aeron
6. Petri (VRL-09141) - Heinämäen Hurjapää
7. Violet (VRL-02433) - Farewell Theunis

8. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eelis VH11-018-0221
9. Milja (VRL-00692) - Suvannon Hurma VH11-018-0214
10. Jenni T. (VRL-00914) - Nastapimu HUI
11. abyss. (VRL-01372) - Cinvan
12. Jenni T. (VRL-00914) - Burleyham Madamie
13. yersinio (VRL-06303) - Duren Rantos
14. EmmiN. (VRL-03385) - Punkbitch OMG
15. napina (VRL-02633) - Mercedes Hey LAC
16. abyss. (VRL-01372) - Gerraent
17. Kristie W. (VRL-00075) - Suvannon Uniikki
18. Milja (VRL-00692) - Koistilan Helmi VH11-018-0219
19. Mirella (VRL-06576) - Moilasen Kovanaama VH11-018-0584
20. Mirella (VRL-06576) - Lapinkylän Sakari VH11-018-0585
21. Petri (VRL-09141) - Suvannon Pyry
22. napina (VRL-02633) - Dhampir SdGER
23. yersinio (VRL-06303) - Chennye's Rheanne
24. Violet (VRL-02433) - Diva Safiina BLS
25. yersinio (VRL-06303) - Bellette van de Kness
26. abyss. (VRL-01372) - Jarjayes
27. Jenni T. (VRL-00914) - Koistilan Lakka
28. Laura R. (VRL-00169) - Dimmans Cajsa
29. Petri (VRL-09141) - Ruismäen Tuure
30. napina (VRL-02633) - Rajattoman Ilo
31. yersinio (VRL-06303) - Duren Dvora
32. Mirella (VRL-06576) - Andersons Celeste VH11-018-0586
33. Petri (VRL-09141) - Heinämäen Aurora
34. abyss. (VRL-01372) - Grimmauld PB
35. EmmiN. (VRL-03385) - Ytron Party-Up
36. Kristie W. (VRL-00075) - Fiktion Haltija
37. napina (VRL-02633) - Puutteettoman Holtiton
38. Jenni T. (VRL-00914) - Koston Jöröjukka
39. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kikka VH11-018-0228
40. Kristie W. (VRL-00075) - Fiktion Hurrikaani
41. napina (VRL-02633) - Oravan Oikku-Oskari
42. Violet (VRL-02433) - Farewell Del Aaria
43. Mirella (VRL-06576) - Sanasankaritar VH11-018-0588
44. EmmiN. (VRL-03385) - Marchwoods Poseidon
45. Milja (VRL-00692) - Fiktion Helmeri VH11-018-0222
46. Petri (VRL-09141) - Kuhmon Kultapiisku
47. EmmiN. (VRL-03385) - Doirteadh Fola
48. EmmiN. (VRL-03385) - Cecam Tamara
49. abyss. (VRL-01372) - Maedhros
50. Laura R. (VRL-00169) - Pyryttäjä

Luokka 4 (Vaativa B)

1. Jenni T. (VRL-00914) - Mörkövaaran Samuel
2. Petri (VRL-09141) - Riiviöiden Siluetti
3. Mirella (VRL-06576) - Andersons Celeste VH11-018-0586
4. Jenni T. (VRL-00914) - Jäpäkän Kertasinko
5. EmmiN. (VRL-03385) - Piukka-Pimu HUI
6. fruitie (VRL-01874) - Brownstone
7. yersinio (VRL-06303) - Duren Hervin

8. abyss. (VRL-01372) - Mask of Venom
9. Petri (VRL-09141) - Koistilan Lipinka
10. EmmiN. (VRL-03385) - Suvannon Lyyti
11. yersinio (VRL-06303) - Misty Vei
12. Milja (VRL-00692) - Suvannon Hurma VH11-018-0214
13. EmmiN. (VRL-03385) - Kuisman Elviira
14. juicy (VRL-00545) - Magnolia VH11-057-0025
15. napina (VRL-02633) - Frutty Dutty
16. Violet (VRL-02433) - Santos van Zeld
17. Mirella (VRL-06576) - Lapinkylän Sakari VH11-018-0585
18. yersinio (VRL-06303) - Baroness
19. fruitie (VRL-01874) - Nefertari's Adrienne
20. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Lumilii
21. EmmiN. (VRL-03385) - Calvin Rowland
22. fruitie (VRL-01874) - Royalwood's Marinette
23. Violet (VRL-02433) - Carmina Charity Z4
24. napina (VRL-02633) - Puutteettoman Holtiton
25. abyss. (VRL-01372) - Nightingale
26. abyss. (VRL-01372) - Indis Rocaille
27. Jenni T. (VRL-00914) - Kivikylän Aunikki
28. fruitie (VRL-01874) - Greenwich's Seeley
29. napina (VRL-02633) - Rikkimeni
30. juicy (VRL-00545) - Anemone VH11-057-0028
31. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kikka VH11-018-0228
32. fruitie (VRL-01874) - Moulin Jerrycotton
33. EmmiN. (VRL-03385) - Jefton's Arthur
34. yersinio (VRL-06303) - Renault v.d. Swan VH11-040-0056
35. yersinio (VRL-06303) - Lakean Aniharva
36. Jenni T. (VRL-00914) - Barokin Napakymppi
37. Mirella (VRL-06576) - Sanasankaritar VH11-018-0588
38. napina (VRL-02633) - Oravan Oikku-Oskari
39. Laura R. (VRL-00169) - Mörkövaaran Lennokas
40. napina (VRL-02633) - Push A Button F
41. abyss. (VRL-01372) - Godric of Skurvash
42. Petri (VRL-09141) - Fiktion Nestori
43. Jenni T. (VRL-00914) - Keinumäen Musiikki
44. Petri (VRL-09141) - Missun Humuliina
45. Laura R. (VRL-00169) - Edelina WS
46. abyss. (VRL-01372) - Ferahgo PB
47. Violet (VRL-02433) - Giga Thomas Z4
48. Violet (VRL-02433) - Tito van Zeld
49. Petri (VRL-09141) - Koston Roobert
50. Violet (VRL-02433) - Wea Valentine

Luokka 5 (Vaativa A)

1. Violet (VRL-02433) - Kings Calinka
2. Cyprial (VRL-00147) - Vee's Ametrine
3. Petri (VRL-09141) - Fiktion Nestori
4. abyss. (VRL-01372) - Grosvenor
5. napina (VRL-02633) - Dhampir SdGER
6. yersinio (VRL-06303) - Duren Narin
7. Rain (VRL-00128) - Charmyard Bona Drag

8. Jenni T. (VRL-00914) - Qospel NL
9. Jenza (VRL-07687) - Siljan Ukkopoika
10. Rain (VRL-00128) - Waldorff Kohinoor
11. abyss. (VRL-01372) - Lachesis
12. fruitie (VRL-01874) - Ballant Orion
13. napina (VRL-02633) - Push A Button F
14. Petri (VRL-09141) - Missun Humuliina
15. fruitie (VRL-01874) - Good Morning DON
16. yersinio (VRL-06303) - Teunis Ye VH11-040-0008
17. Petri (VRL-09141) - Koistilan Lipinka
18. Cyprial (VRL-00147) - Facility Vee
19. yersinio (VRL-06303) - Rypke VH11-040-0010
20. fruitie (VRL-01874) - Oh! Darling DON
21. Jusu (VRL-09821) - Piece of Heaven VH06-031-2161
22. Rain (VRL-00128) - Winds Burberry
23. Sorel (VRL-00884) - Indis Prelude
24. Rain (VRL-00128) - Maida Vale SS
25. yersinio (VRL-06303) - Eida of Djinn
26. Violet (VRL-02433) - Lisette de Lapin
27. Cyprial (VRL-00147) - Claudia Cliss
28. abyss. (VRL-01372) - Leviathan
29. Jenza (VRL-07687) - R.A Tatuni
30. juicy (VRL-00545) - Ulysses de Joya VH06-057-6608
31. fruitie (VRL-01874) - Ballant Avior
32. Petri (VRL-09141) - Riiviöiden Siluetti
33. abyss. (VRL-01372) - Khamûl PB
34. Petri (VRL-09141) - Koston Roobert
35. Cyprial (VRL-00147) - Intact Rox
36. Violet (VRL-02433) - Dorothe Celia
37. Sorel (VRL-00884) - Indis Dunsany
38. abyss. (VRL-01372) - Margravenus PB
39. Violet (VRL-02433) - Chranita RDL
40. yersinio (VRL-06303) - Kallistus Ye VH11-040-0009
41. Cyprial (VRL-00147) - If's Pride N Joy
42. Sorel (VRL-00884) - Devilish Deep Desire
43. napina (VRL-02633) - Frutty Dutty
44. juicy (VRL-00545) - Yard's Fantome VH05-057-6024
45. Violet (VRL-02433) - Diva Safiina BLS
46. Sorel (VRL-00884) - Malleu's Amina CTN
47. Sorel (VRL-00884) - Red Precious CTN
48. napina (VRL-02633) - Iphigenia
49. juicy (VRL-00545) - Yard's Francois VH06-057-5772
50. fruitie (VRL-01874) - Blackbird DON